Про нас

Ми завжди раді зустрічі з Вами!

 Кожен , хто приходить до нас , відчуває турботу , увагу , участь і доброзичливість. Ми прагнемо , щоб у нашій клініці Ви відчували себе комфортно , отримуючи при цьому кваліфіковану , швидку і якісну стоматологічну допомогу.

фото 2Колектив Клініки чітко розуміє Ваші побажання : отримати професійне стоматологічне лікування з блискучими прогнозами на майбутнє за доступною ціною.

Наші з Вами цілі збігаються , тому ми готові до Вашого візиту .

Стоматологія «Дана» використовуючи сучасні технології , надає широкий спектр стоматологічних послуг:

 • Консультації досвідченних стоматологів .
 • Цифрова рентген — діагностика ( локальні  рентген — знімки ).
 • Терапевтична стоматологія — лікування карієсу , пульпіту , періодонтиту,художні реставрації зубів , порятунок » безнадійних » зубів.
 • Пародонтологія — лікування захворювань тканин пародонту.
 • Профілактична стоматологія.
 • Ортопедична стоматологія:
  • Незнімне протезування( протезування зубів за допомогою металокерамічних коронок на кобальт — хромовому сплаві , сплаві дорогоцінних металів , безметалеві коронки на основі оксиду цирконію або алюмінію).
   • Знімне протезування (нейлонові протези, мікропротези до 3-х зубів, бюгельні протези і  т. п.).
   • Естетична стоматологія :    — художні реставрації зубів;фото 3

— відбілювання зубів;

— прикраса зубів стразами .

Висококваліфікований персонал , оснащення сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням , зручна для пацієнтів і ефективна за результатами організація лікувального процесу — такі складові успішної роботи стоматологічної клініки « Дана » .

Гарантія захисту від інфікування в ході лікування — основа довіри і спокою наших пацієнтів , що досягається наступними заходами: всі контактуючі  з пацієнтом матеріали (від захисних серветок , рукавичок і масок медперсоналу  ) є одноразовими .

фото 4Приміщення Клініки і  оснащення — складне медичне устаткування і усі інструменти, проходять комплексну і поетапну процедуру стерилізації із застосуванням ультразвукових мийок, ультрафіолетового опромінення , високобактеріцидних дезінфектантів та гіпербаричних автоклавів , що гарантує абсолютну стерильність і повністю виключає можливість інфікування.

Прийом фахівців здійснюється за попереднім записом, що виключає очікування в чергах і дозволить Вам зберегти час.

Стоматологічна клініка « Дана »  створена спеціально для надання Вам чудової можливості отримати посмішку Вашої мрії.